نور معرفت
به مناسبت عید غدیرخم انجام می شود؛

كاروان بزرگ شادی غدیر تا ظهور

كاروان بزرگ شادی غدیر تا ظهور

به گزارش نور معرفت همزمان با شب عیدالله الاکبر، عید غدیر خم، با هدف تعظیم واقعه بزرگ غدیر خم، کاروان شادی خودرویی، از آغاز بلوار پیامبر اعظم (ص)  به سمت مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، همزمان با شب عیدالله الاکبر، عید غدیر خم، با هدف تعظیم واقعه بزرگ غدیر خم، کاروان شادی خودرویی، از آغاز بلوار پیامبر اعظم (ص) به سمت مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
حجت الاسلام قادری سخنگوی ستاد مردمی مساجد منطقه چهار قم، جریان سازی در فعالیتهای فرهنگی را از وظایف آحاد مردم جامعه دانست و اظهار داشت: با اینکه که برگزاری جشن غدیر در خانه ها، مساجد، تکایا و حسینیه ها، کار بسیار پسندیده ای است؛ اما بر ما واجب است که این جشن بزرگ اسلامی را با عظمت و شکوه، به خیابان ها بیاوریم و همه مردم جامعه را در این عید بزرگ، مشارکت دهیم.
وی از تدارک برنامه های متنوّع برای این حرکت بزرگ خودرویی اطلاع داد و اظهار داشت: سال جاری همچون سال قبل، با عنایت به خطر شیوع کرونا، از پیاده روی در این برنامه خودداری شده و در جلسات ستاد مردمی مساجد منطقه چهار قم مقرّر شد که این کاروان شادی، به صورت خودرویی برگزار گردد.
همه برنامه های این کاروانِ شادی، بر روی یک دستگاه تریلی، که مزیّن به پرچم مبارک امیرالمومنین علی ضد السلام و به صورت ویژه، گل آرایی شده است، صورت خواهد گرفت و تزئین ۱۱۰ خودرو به نام و عشق امیرالمومنین، از دیگر برنامه های این حرکت بزرگ خودرویی است.
این برنامه با مدیحه سرایی سید محسن بنی فاطمه و اجرای گروه سرود میثاق، همراه خواهد بود و در روز چهارشنبه ششم مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۸، از آغاز بلوار پیامبر اعظم صلی الله ضد و آله، به سمت مسجد مقدس جمکران آغاز و در نهایت، با نورافشانی در حرم مطهر شهدای گمنام کوه خضر نبی ضد السلام، آخر خواهد یافت.


منبع:

1400/05/05
23:20:58
5.0 / 5
487
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد