نور معرفت
باسابقه ترین امام جمعه كشور:

شوراهای امربه معروف ونهی از منكر در ادارات و مساجد فعال شوند

شوراهای امربه معروف ونهی از منكر در ادارات و مساجد فعال شوند

به گزارش نور معرفت ایسنا/تهرانباسابقه ترین امام جمعه كشور خواهان ورود جدی تر تمامی دستگاه ها در زمینه امر به معروف و نهی از منكر و عمل به وظیفه دینی و قانونی خود در این زمینه شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی قبل از ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر شهرستان ورامین بر ضرورت پاسداری از ارزش های دینی وانقلابی تصریح كرد و بیان كرد: اگر خدا را شاهد و ناظر ببینیم هیچگاه گرفتار لغزش و فساد نخواهیم شد.
باسابقه ترین امام جمعه كشور خواهان ورود جدی تر تمامی دستگاه ها در زمینه امر به معروف و نهی از منكر و عمل به وظیفه دینی و قانونی خود در این زمینه شد و اضافه كرد: شورای امربه معروف ونهی از منكر در ادارات ومساجد فعال شوند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین وقوع برخی نزاع ها در منطقه را تقبیح و ناسازگار با وجهه انقلابی و دینی این شهرستان دانست و اظهار داشت: دستگاه های مرتبط باید جهت مبارزه با این پدیده زشت برنامه ریزی داشته باشند.
بر اساس این گزارش، در این نشست سعید تاجیك فرمانده مقاومت بسیج ناحیه ورامین و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر این شهرستان طی سخنانی ضمن تشكر از اداراتی كه گزارشات عملكرد خود در حوزه امر به معروف ونهی ازمنكر عرضه می كنند، خواهان اقدام جدی تر دیگر ادارات در این خصوص شد.
همچنین در این نشست مباحث مختلف مورد بحث قرار گرفت و ضمن عرضه گزارش عملكرد ادارات در مبحث عفاف و حجاب بر استمرار تلاش ها دراین زمینه تاكید شد.1398/08/10
14:01:32
5.0 / 5
4325
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد