نور معرفت

تقدیر از ۵۹ نخبه كشور در پنجاه و نهمین سالگرد تأسیس بنیاد البرز

تقدیر از ۵۹ نخبه كشور در پنجاه و نهمین سالگرد تأسیس بنیاد البرز

به گزارش نور معرفت مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز از برگزاری همایش ملی جایزه البرز همزمان با پنجاه و نهمین سالگرد تأسیس بنیاد البرز و با هدف تقدیر از 59 نخبه کشور شامل دانشمندان، مخترعان، طلاب، دانشجویان و دانش آموزان در نیمه مرداد ماه امسال آگاهی داد و اظهار داشت: امروز آیین داوری و انتخاب نهایی در بخش های دانشجویی، طلاب، مخترعان از میان افراد واجد شرایط معرفی شده از طرف مراجع ذیربط بصورت همزمان و به تفکیک توسط هیات انتخاب جایزه 1400 انجام می شود.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون توسعه کارهای تبلیغی و ترویجی قرآن کریم سه شنبه، ۲۲ تیرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضای این کمیسیون در سالن جلسات وزارت ارشاد برگزار می گردد.
گفتنی است در این نشست دو قبل از دستور و چهار دستور مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در بخش قبل از دستور، از دو سامانه قرآنی رونمایی خواهد شد. این دو سامانه شامل سامانه جامع قوانین و مقررات قرآنی کشور و سامانه جامع مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت کشور است.
همین طور در ادامه به نخستین دستور این جلسه که بررسی و تصویب برنامه جامع مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی است، پرداخته می شود و در ادامه گزارش برگزاری اولین نمایشگاه مجازی قرآن از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می شود.
ارائه و بررسی گزارش برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران و گزارش توزیع اعتبارات قرآنی در شوراهای فرهنگ عمومی استانها دو دستور دیگر پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون توسعه کارهای تبلیغی و ترویجی قرآن کریم است.
یادآور می شود پنجاه و هشتمین جلسه این کمیسیون چهارم اسفندماه سال قبل برگزار و طی آن اجرائی سازی برنامه جامع قرآن و فضای مجازی مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد تا اتحادیه مؤسسات قرآنی در اولویت اجرائی سازی این سند باشد.
منبع:

1400/04/24
12:23:28
5.0 / 5
753
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد