نور معرفت
با هدف آگاهی بخشی به مردم؛

الجزایر برای تشویق مردم به واكسیناسیون از مساجد كمك گرفت

الجزایر برای تشویق مردم به واكسیناسیون از مساجد كمك گرفت

وزارت اوقاف و امور دینی الجزایربرای تشویق مردم به زدن واکسن کرونا از مساجد کمک گرفتند و مقابل مساجد را به مراکز واکسیناسیون تبدیل کردند.


به گزارش نور معرفت به نقل از شبستان، یوسف بلمهدی، وزیر اوقاف و امور دینی الجزایر اعلام نمود: از روز جمعه (۱۸ تیر ماه) واکسیناسیون مردم الجزایر مقابل مساجد این کشور برای ترغیب مردم به زدن واکسن شروع شد. وی ادامه داد: مساجد پایتخت برای ترغیب مردم به واکسیناسیون در اختیار تیم پزشکی قرار گرفته است. وی اشاره کرد: هدف از مرکز راه اندازی واکسیناسیون در مقابل این مساجد، آگاهی بخشی به مردم و نشان دادن اهمیت زدن واکسن مقابل کرونا است.
وزارت اوقاف و امور دینی الجزایر همین طور در اطلاعیه ای از خطبای مساجد خواسته بود نماز جمعه را به تشویق مردم برای زدن واکسن کرونا اختصاص دهند، برای اینکه پیشگیری بهتر از درمان است.
آمار رسمی در الجزایر در مورد این که چه تعداد واکسینه شده اند، وجود ندارد، اما وزارت بهداشت این کشور اعلام نموده که عملیات واکسیناسیون در حال انجام می باشد.
ریاض محیاوی، عضو کمیته پیگیری وضعیت شیوع ویروس کرونا اعلام نموده بود که حدود دو میلیون شهروند واکسن دریافت کرده اند و ۴ میلیون دوز واکسن دیگر طی هفته های آتی وارد کشور می شود.

1400/04/20
13:10:53
5.0 / 5
651
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد