نور معرفت
از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور؛

فراخوان نخستین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملكوت منتشر گردید

فراخوان نخستین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملكوت منتشر گردید

نور معرفت: نخستین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملکوت با پشتیبانی از هنرمندان جوان و مستعد و نمایش آثار هنرمندان حوزه نگارگری قرآنی در سطح ملی و بین المللی انجام می شود.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی، با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در امتداد تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین المللی با محوریت قرآن کریم، مجموع نمایشگاه های ملی و بین المللی ملکوت را برگزار می نماید.
پشتیبانی از هنرمندان جوان و مستعد، و نمایش آثار هنرمندان حوزه نگارگری قرآنی در سطح ملی و بین المللی همچون رویکردهایی هست که در برگزاری این بخش از نمایشگاه مد نظر می باشد. آخرین مهلت ارسال آثار ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ می باشد. گفتنی است زمان برگزاری نمایشگاه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۰( همزمان با عید سعید قربان) خواهد بود. بخش های نمایشگاه: نگارگری، گل و مرغ، تذهیب، تشعیر، طراحی سیاه قلم و پرتره سازی به شیوه نگارگری و پرداز مقررات شرکت در نمایشگاه: نمایشگاه ملی بصورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir انجام خواهد شد. از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیأت انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین المللی را داشته باشند به این بخش راه پیدا خواهند کرد که بصورت مجازی و با همکاری سازمان های بین المللی انجام خواهد شد. ثبت نام فقط بوسیله پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir انجام خواهد گردید. اطلاعات فرم ثبت نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، بدین جهت مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شرکت کننده است. حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد. دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده نماید. در صورت ارسال بیش از اندازه ظرفیت نمایشگاه، آثار بصورت گزینشی انتخاب می شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد. آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد. تصاویر ارسالی با کیفیت پایین داوری نخواهد شد. آثار حجمی و جعبه پذیرفته نمی گردد. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی پس از موعد مقرر معذوراست. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت کننده می باشد. هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ اثر جهت شرکت در نمایشگاه ارائه نماید. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه ملی گواهی شرکت در نمایشگاه از طرف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطا می شود. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی گواهی شرکت در نمایشگاه از طرف سازمان های بین المللی اعطا می شود. هنرمند موظف است قیمت اثر خودرا در فرم اطلاعات وارد نماید. ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است.


منبع:

1400/04/16
12:34:10
5.0 / 5
892
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد