نور معرفت

اطلاعیه سازمان تبلیغات اسلامی درباب برخی شایعات اخیر

اطلاعیه سازمان تبلیغات اسلامی درباب برخی شایعات اخیر

نور معرفت: سازمان تبلیغات اسلامی با انتشار اطلاعیه ای نسبت به شایعات مطرح شده در ارتباط با این سازمان واکنش نشان داد.به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی با انتشار اطلاعیه ای نسبت به شایعات مطرح شده در ارتباط با این سازمان واکنش نشان داد.
متن این اطلاعیه به این شرح است:
قریب به یک سال است که چند کانال و حساب کاربری ظاهراً بی هویت مطالبی را به سازمان تبلیغات اسلامی، دفتر رهبر معظم انقلاب، شخصیت های انقلابی و… نسبت می دهند. این مطالب بصورت سازماندهی شده بوسیله یک مجموعه سایبری در فضای رسانه های اجتماعی توزیع می شود. رویه ما تا حالا سکوت و دوری از حاشیه و صبر برای برملا شدن مطالب کذب و بی اساس بوده است؛ چونکه معتقدیم باید همه توان خودرا صرف کار نماییم و از فرصت سوزی بپرهیزیم.
هویت متولیان این مجموعه ها و حامیان آنها برای ما و دستگاه های اطلاعاتی و فعالان مؤثر فضای مجازی مشخص است و متأسفانه برخی جریان ها و افراد و کارمندان نهادهای عمومی و دولتی نیز در این شایعه پردازی ها نقش دارند، هرچند ما تخلف تعداد کمی از افراد آن دستگاه را متوجه کلیت آن مجموعه ها نمی دانیم ولی حمایت مادی و معنوی از دروغ گویان و صرف هزینه های مالی توسط این افراد و با پوشش آن دستگاهها، ضایع کردن بیت المال است. دستگاه های مسئول می بایست دراین زمینه پاسخگو باشند و به وظایف خود عمل کنند.
در خصوص برخی شایعات اخیر به اطلاع می رساند کارمندان سازمان تبلیغات اسلامی در قالب قوانین اداری و استخدامی و یا قراردادهای کاری مشخص فعالیت می نمایند و نسبت دادن عنوان «کارمند سازمان تبلیغات اسلامی» به هر فعال فضای مجازی یا کنشگر فرهنگی دینی، ناصواب و تلاشی برای تداوم پروژه تخریب مقابل سازمان تبلیغات اسلامی است که از جانب دروغگویان گاهی با نسبت دادن افراد و گاهی با نسبت دادن مجموعه ها دنبال می شود.
به دلیل درخواست های فراوان علما، نخبگان، فعالین فرهنگی و هنری و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی، واحد حقوقی سازمان مأمور شده است که این مساله را دنبال کرده و پروسه آن و نتیجه نهایی را بصورت علنی منعکس کند.


منبع:

1400/04/13
11:55:26
5.0 / 5
960
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد