نور معرفت
رحیم قربانی ؛

تولید ۱۵ اثر گروه همخوانی محمد رسول الله(ص) در سوریه

تولید ۱۵ اثر گروه همخوانی محمد رسول الله(ص) در سوریه

گروه محمد رسول الله با حضور در حرم های حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (س) در سوریه به تولید 15 اثر همخوانی پرداختند.


دریافت 9 MB
رحیم قربانی سرپرست گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول الله (ص) بسیج سپاه تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار مهر درباب کارهای اخیر این گروه اظهار داشت: بعد از پیگیری های سه ساله، تعدادی از اعضای گروه همخوانی و تواشیح گروه محمد رسول الله (ص) عازم سوریه شدند و در مدت حضورشان به تولید آثار آوایی پرداختند.
وی افزود: در مدت بسیار محدود و فشرده گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول الله (ص) بصورت جهادی ۱۵ اثر تصویری را تولید کردند که این سفر همراه با رعایت همه جانبه مسائل و مقررات بهداشتی و امنیتی بود.

قربانی با اشاره به موضوعات این تولیدات تصویری اظهار داشت: اعضای گروه با حضور در حرم های مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در سوریه به تولید آثار پرداختند. همخوانی و مدح درباره حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س)، شهید حاج قاسم سلیمانی، پرداختن به محور مقاومت و مدافعان حرم، مساله قدس و همخوانی ادعیه های مختلف همچون مطالبی بوده که در این آثار استفاده شده است. این برنامه های تولید شده به مرور تدوین و رونمایی خواهد شد.
قربانی در آخر اشاره کرد: اعضای گروه ضمن تولید آثار تصویری با حضور در مساجد و حسینیه ها، برنامه های مختلفی برای عموم به اجرا در آوردند. تلاوت های اذان گاهی و محافل انس با قرآن همچون برنامه های این گروه در سوریه بود.

1400/03/31
09:29:57
5.0 / 5
1073
تگها: بهداشت , سفر , قرآن
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد