نور معرفت

چهارمین جشنواره ملی ترنم فتح نیمه دوم سال ۱۴۰۰

چهارمین جشنواره ملی ترنم فتح نیمه دوم سال ۱۴۰۰

نور معرفت: چهارمین جشنواره ملی ˮترنم فتحˮ ویژه یگان های موزیک نیروهای مسلح با هدف بازآفرینی حماسه های هشت سال دفاع مقدس، تقویت روحیه حماسی وسلحشوری جوانان و آشنایی عموم مردم، ارتقای کیفی رشد و توسعه هنری نیروهای مسلح در زمینه آهنگ و موسیقی حماسی در نیمه دوم سال 1400 در مازندران انجام می شود.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، نرگس معدنی پور اظهار داشت: طبق سنوات قبل چهارمین جشنواره ملی "ترنم فتح" با برگزاری مسابقه بین گروه های موزیک ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران، وزارت دفاع و نیروهای مسلح ناجا در استانهای مختلف کشور در قالب هفت منطقه اجرا می شود.
وی ادامه داد: درحقیقت جشنواره ملی "ترنم فتح" یگان های موزیک نیروهای مسلح، استانهای کل کشور را به هفت منطقه تقسیم کرده است که رقابت منطقه یک؛ بین استان البرز، مرکزی، قم و تهران است و استان مرکزی نیز بعنوان سرگروه استانها انتخاب شده است. استان مرکزی نیز باید گزارش کار خودرا تا آخر شهریور به سازمان سینمایی و دفاع مقدس عرضه نماید.
معاون فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن اشاره به چشم انداز برگزاری جشنواره در قالب بین المللی گفت: گروه های موزیک نیروهای مسلح بعد از رقابت در مرحله منطقه ای، به مرحله کشوری راه می یابند و در اختتامیه جشنواره معرفی خواهد داشت.1400/03/20
13:11:30
5.0 / 5
618
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد