نور معرفت
آیت الله علوی گرگانی:

زبان از شكر این حركت عظیم اسلامی عاجز است

زبان از شكر این حركت عظیم اسلامی عاجز است

به گزارش نور معرفت آیت الله علوی گرگانی در پیامی ضمن تقدیر و تشكر از خلق حماسه اربعین حسینی آورده است: حقیقتاً زبان از شكر این خروش الهی و حركت عظیم اسلامی كه تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، متن پیام آیت الله علوی گرگانی به این شرح است:

«بسمه تعالی

قال الله تعالی "و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب" جریان عظیم اربعین و زیارت میلیون ها نفر به صورت همزمان از اقصی نقاط جهان موضوعی نیست كه بتوان از آن بعنوان یك امر عادی یاد كرد بلكه از شواهد و قرائن می توان ولایت حقه مهدویه را در تمامی ابعاد مشاهده كرد.

همراهی با این موج خروشان نه تنها باعث صیانت باطنی برای زائرین و محبان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام می شود بلكه در عرصه جهانی هم موجبات صیانت از مكتب روح بخش پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله ضد و آل را فراهم می آورد.

حقیقتا زبان از شكر این خروش الهی و حركت عظیم اسلامی كه تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.

اینجانب صمیمانه از مردم عراق كه با جان و دل پذیرای خیل عظیم زائرین حسینی ضد السلام بودند تشكر می كنم. همینطور از زوار گرامی كه رنج پیاده روی را به جان خریدند و تمامی نیروهای خدمتگزار شامل دولت محترم، هیئات مذهبی، موكب داران، رسانه ها و صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و درمانی، كارمندان ادارات و نهادهای مختلف كشور كه در این راه مخلصانه خدمت كردند تشكر وافر دارم و امیدوارم كه خداوند به بركت اینگونه حركات الهی عنایت و لطف خویش را شامل حال ملت عراق و ایران كرده و آنها را از دشمنی ها و رنج ها در امان نگه دارد. ۹۸.۰۷.۲۹»منبع:

1398/08/01
17:22:23
5.0 / 5
4161
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد