نور معرفت

تاكید معاون علمی فناوری رئیس جمهوری به توسعه فناوری اطلاعات در حوزه فرهنگ دینی

تاكید معاون علمی فناوری رئیس جمهوری به توسعه فناوری اطلاعات در حوزه فرهنگ دینی

به گزارش نور معرفت قم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: تولید محتوای آی تی ازجمله موضوعاتی است که باید نسبت به آن برتری داشته باشیم و نیازمند تولید محتوا درزمینهٔ علم و فناوری هستیم و توسعه فرهنگ دینی نیز باید مورد تاکید باشد.


سورنا ستاری ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز ملی نوآوری اشراق و خانه فناوری های فرهنگی اصفهان و مشهد در قم با ذکر این مطلب که توسعه فرهنگی از اصول مهم در توسعه هر کشوری تلقی می شود، گفت: توسعه یعنی فرهنگ و اگر فرهنگ جاری شود پروسه قضیه اصلاح می شود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اضافه کرد: فرهنگ دارای ارزش و اهمیت است و اگر در حوزه توسعه فرهنگ مدنظر باشد اقدامات مؤثری انجام می شود.
وی بیان کرد: امسال 130هزار میلیارد تومان بودجه آموزش وپرورش است و در کنار آن بودجه دانشگاه ها هم موردتوجه است و اگر آموزش وارد زندگی مردم نشود ضرر کرده ایم.
ستاری با اشاره به اهمیت آموزش در رشد کشور عنوان کرد: اینکه برای آموزش هزینه شود و خروجی نداشته باشد بی فایده است و ممکنست شیوه یا روش های آموزش اشتباه باشد و باید اصلاح گردد.
وی نقش جوانان در توسعه کشور را موردتوجه قرارداد و اشاره کرد: برای آموزش هزینه می نماییم تا مردم فرهنگ بهتر داشته باشند و جوانان روی پای خود بایستند و سبب تغییر در محیط اطراف شده و اثرگذار باشند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اشاره کرد: تولید محتوای آی تی ازجمله موضوعاتی است که باید نسبت به آن برتری داشته باشیم و نیازمند تولید محتوا درزمینهٔ علم و فناوری هستیم و توسعه فرهنگ دینی نیز باید مورد تاکید باشد.
منبع:

1399/11/01
12:04:45
0.0 / 5
1011
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد