نور معرفت

ممنوعیت فعالیت ایستگاه های صلواتی و هیات ها در استان مركزی تا اطلاع ثانوی

ممنوعیت فعالیت ایستگاه های صلواتی و هیات ها در استان مركزی تا اطلاع ثانوی

به گزارش نور معرفت مركزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مركزی اظهار داشت: تا كنون دستورالعملی درباب چگونگی برگزاری آیین های عزاداری و فعالیت هیات های مذهبی در روزهای محرم از ستاد كشور به استان ابلاغ نشده كه در همین راستا تا زمان ابلاغ این دستورالعمل فعالیت ایستگاه های صلواتی و هیات ها ممنوع می باشد.


بهروز اکرمی روز یکشنبه 19 مرداد در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونای استان مرکزی، اظهار نمود: همینطور مجوز برگزاری مراسم های مذهبی و تعزیه هم در استان مرکزی صادر نشده و در صورت مشاهده، با جدیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: فرمانداران موظف می باشند به صورت روزانه گزارش های برخورد، اخطار و پلمب واحدهای متخلف که در ارتباط با کرونا انجام شده است را به صورت روزانه به ستاد مدیریت بیماری کرونا استان اعلام کنند و هیچ بهانه ای در این خصوص پذیرفته نیست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: دانشگاه های علوم پزشکی خمین و ساوه باید در اسرع وقت گزارش های مراکز درمانی شهرستان را در مورد کرونا به دانشگاه علوم پزشکی اراک ارسال نمایند در غیر این صورت تذکر کتبی باید برای این دانشگاه ها ارسال شود.
اکرمی بیان نمود: نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا باید در تمامی شهرستان ها و بخش های مختلف استان مرکزی پس از ستاد استانی برگزار و مصوبات این نشست به ستاد استانی عرضه شود.
وی افزود: دستگاه های اجرایی که خدمات حضوری خویش را به غیر حضوری تغییر داده اند، ظرف مدت یک هفته باید گزارش اقدامات را به استانداری ارائه نمایند.
سعید فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استان مرکزی هم اظهار داشت: با عنایت به در پیش بودن ماه های محرم و صفر و افزایش مسافرت های برون شهری، می طلبد که همانند نوروز محدودیت های تردد بخصوص از ششم تا ۱۱ محرم از جانب وزارت بهداشت یا وزارت کشور اعمال شود.
منبع:

1399/05/19
23:04:22
5.0 / 5
2022
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد