نور معرفت

اسامی برگزیدگان نهایی آزمون سراسری قرآن و عترت سال 1398 اعلام گردید

اسامی برگزیدگان نهایی آزمون سراسری قرآن و عترت سال 1398 اعلام گردید

به گزارش نور معرفت حجت الاسلام محمدعلی خسروی مدیركل دفتر آموزش و توسعه مشاركت ها از اعلام برگزیدگان نهایی هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت اطلاع داد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها از اهدای جوایز به برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ اطلاع داد و اظهار داشت: مجموع مبالغ اهدایی به این برگزیدگان، ۶ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال است.
وی با اشاره به اهدای جوایز به بیشتر از ۴ هزار و ۳۰۰ نفر از برگزیدگان آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ اظهار داشت: از این تعداد ۱۷۷۶ نفر قبول شده در رشته حفظ کل و همینطور ۵۱۹ نفر که در رشته های کتبی آزمون حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند، مشمول جایزه بدون قرعه کشی شده و به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان در سایر رشته های آزمون هم به قید قرعه جایزه تعلق گرفته است.
مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها تصریح کرد: به جهت اهمیت ویژه رشته حفظ کل قرآن کریم مقرر شد برای ۱۳ نفری که حائز امتیاز ۱۰۰ در رشته حفظ کل شده اند، به هر نفر ۵ میلیون ریال اهدا و به بقیه قبول شدگان این رشته هم به هر نفر ۲ میلیون ریال و در مجموع، مبلغ ۳ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال اهدا گردد.
همچنین به همه قبول شدگان سایر رشته های کتبی آزمون که حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند، به هر نفر ۲ میلیون ریال و در کل مبلغ یک میلیارد و ۳۸ میلیون ریال اهدا می شود.
ضمناً به جهت تشویق سایر شرکت کنندگان در آزمون، به ۲۰۱۲ نفر از قبول شدگان آزمون به قید قرعه به هر نفر یک میلیون ریال و در مجموع ۲ میلیارد و ۱۲ هزار ریال اهدا می شود.
جدول اسامی برگزیدگان هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سال ۹۸ از اینجا کلیلک کنید.

1399/03/19
23:18:42
5.0 / 5
2240
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد