نور معرفت
آیت الله رشاد با صدور پیام به مناسبت روز جهانی قدس:

پیشنهاد تشكیل زنجیره انسانی به مناسبت روز جهانی قدس 99

پیشنهاد تشكیل زنجیره انسانی به مناسبت روز جهانی قدس 99

به گزارش نور معرفت رئیس شورای حوزه های علمیه ی استان تهران در پیامی به منماسبت روز جهانی قدس آورده است: شیشه ترك خورده عمر رژیم جعلی در تیررس سلاح های پیشرفته ماست. روز قدس سال جاری، با یاد و نام سیدالشهدای مقاومت، در آمیخته است.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین مُبیرِ الظّالِمینَ

سُبْحانَ الَّذی أَسْری‏ بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الْأَقْصَی الَّذی بارَکْنا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیاتِنا إِنَّهُ هُوَ السَّمیعُ الْبَصیرُ» (الإسرا: ۱)

۱ـ روز قدس، میراث ماندگار اعلم الفقهاء المعاصرین و خاتم العرفاء المتألهین، حضرت امام خمینی (سلام الله و رضوانه علیه) است؛ این روز بزرگ، به تعبیر مبتکر بزرگوار آن، «روز اسلام» و « روز مقابلهء مستضعفین با مستکبرین » است.

چهار دهه است که مسلمانان و آزادگان جهان در سرتاسر عالم، این روز را بمثابه نماد مقاومت و مجاهدت برای آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز، با شور و شعور و شکوه بی مانندی بزرگ می دارند، اما به جهت شرائط کرونایی، سال جاری این روز در نقاط مختلف بشیوه های گوناگون برگزار می گردد.

۲ـ انتظار می رفت متولیان امور در ایران ـ که آگاه این ابتکار عظیم است ـ به از این که اعلام شده است این روز قدس را برگزار می کردند. مثلا ممکن بود، با رعایت همه ی اصول و سفارش های بهداشتی، به جای تجمع متمرکز جمعیت میلیونی مشتاق پایتخت، به صورت زنجیره ی انسانی از میدان راه آهن در جنوب تهران در طول خیابان ولی عصر (عج) تا میدان قدس در شمال تهران، حضور صدها هزار نفری مردم را در مقابل جهانیان به نمایش گذاشت و حسن ختام را با استفاده از امکانات ارتباطی در دسترس، سخنان زعیم حکیم امت و رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظلّه الوارف) قرار داد.

۳ـ به هر حال: روز قدس سال جاری، با یاد و نام علمدار آزادی قدس، سید الشهدای جبهه ی مقاومت، سردار سرفراز، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) پیوند خورده است. مردم هوشمند ایران اسلامی و مردمان آزاده ی سراسر جهان، که دل در گرو آرمانهای الاهی و انسانی آن برزگ مرد دارند، میدانند: اخراج ذلیلانه ی آمریکا، قاتل این شهید عزیز از منطقه، آغاز و محو اسرائیل از جغرافیای سیاسی، آخر آیین بزرگداشت و قدرشناسی از مجاهدتهای آن مجاهد عارف است.

۴ـ با توسعه، تقویت و تعمیق جبهه ی مقاومت طی سه دهه ی اخیر، شمارش معکوس نابودی جرثومه ی رژیم جعلی صهیونیستی شروع شده است: إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعِیدًا وَنَرَاهُ قَرِیبًا ( المعارج: ۷ـ۸ ). نابودی صهیونیسم، کوفتن واپسین میخ مرگ بر تابوت نماد ثروت و قدرت استکباری و فروپاشی دولت غدار آمریکاست. چرا که: عمر آمریکا در شیشه بس شکننده ی صهیونیسم غاصب است، و حیات شیشه ی ترک خورده ی رژیم صهیونیستی هم در تیررس سلاح های پیچیده و پیشرفته ی جمهوری اسلامی است و به یک غرش طوفانی موشکهای ویرانگر نابود خواهدشد. ان شاء الله.

۵ـ سرنوشت دولت های مرتجع منطقه بسی بدتر از سرنوشت رژیم جعلی صهیونیستی است. بلکه این دولت گونه ها پیشتر از اسرائیل به دست ملتهای آزاده و رنجدیده ی منطقه ساقط خواهند شد. ناصحانه عرض می کنم: اگر در سر سران مزدور و بزدل این رژیمها خرده عقلی باقی است، به نفع آنان است که قبل از آنکه فرصت از دست برود، برای نجات خویش به جبهه ی بالنده و برنده ی مقاومت بپیوندند.1399/03/01
12:43:18
5.0 / 5
2348
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد