نور معرفت
قرائتی:

با ضایع شدن نماز فساد در جامعه زیاد می شود

با ضایع شدن نماز فساد در جامعه زیاد می شود

به گزارش نور معرفت ایسنا/گلستان رئیس ستاد اقامه نماز كشور با اشاره به اینكه با ضایع شدن نماز فساد در جامعه زیاد می شود، اظهار داشت: برای افزایش ایمان در جامعه، چاره ای جز نماز نداریم.حجت الاسلام محسن قرائتی در بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز در گرگان اظهار نمود: بیشتر كسانی كه به جبهه رفته بودند، اهل نماز بودند و اگر امروز هم كشور وارد جنگ شود، این اهل مسجد هستند كه به جبهه ها خواهند رفت.

وی با انتقاد از مشخص نبودن بودجه ای معین برای نماز، اضافه كرد: برای همه جا پول وجود دارد به جز برای نماز! در احادیث داریم كه اگر بنا است برای نماز هزینه كنید و نكردید، دو برابرش را از دست خواهیم داد. در بخش نماز وضعیتمان نسبت به گذشته بهتر است و دولت اقدامات خوبی داشته اما باید بیشتر تلاش شود چونكه فساد در جامعه زیاد است.

رئیس ستاد اقامه نماز به طرح تحول بنیادین آموزش وپرورش اشاره نمود و اظهار داشت: این طرح تا ۲۰ سال دیگر هم در حد همان طرح باقی خواهد ماند چونكه نیاز به مرد تحول داریم.

قرائتی اشاره كرد: ۳ هزار روحانی در سپاه و ۴۰۰ روحانی در دیگر بخش های ستاد نیروهای مسلح وجود دارد كه اگر این روحانیون در مدارس حضور یابند، خیلی از مشكلات مدارس در بحث اقامه نماز برطرف می شود.

وی با اشاره به اینكه خداوند متعال فرمودند كه ترك نماز، برابر با سقوط انسان خواهد بود، اشاره كرد: عدم توجه به نماز در جامعه امروز موجب افزایش فساد و لطمه های اجتماعی شده است.

رئیس ستاد اقامه نماز با تاكید بر اینكه برای خود دوست نمازخوان انتخاب كنید، اظهار داشت: دوستی كه اهل نماز نیست، لطف خدا را نادیده گرفته و اساسا لطف شما را هم نادیده خواهد گرفت.
1398/09/21
20:20:40
5.0 / 5
4307
تگها: آموزش , اسلام , دین , گل
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد