نور معرفت
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

حمایت شیطان بزرگ از صهیونیسم مانع از فروپاشی این رژیم نخواهد شد

حمایت شیطان بزرگ از صهیونیسم مانع از فروپاشی این رژیم نخواهد شد

به گزارش نور معرفت نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حمایت شیطان بزرگ از رژیم غاصب صهیونیسم در منطقه خاورمیانه مانع از فروپاشی این رژیم در ۲۵ سال آینده نخواهد شد.حجت الاسلام سید کاظم موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: آمریکا با سرازیر کردن میلیاردها دلار منابع کشور خود به جیب صهیونیست ها تلاش می کند تا از سگ منطقه ای خود در خاورمیانه صیانت کرده و به شکلی از گسترش قدرت امت اسلامی جلوگیری نماید.
وی خاطرنشان کرد: هر چند در ۷۲ سال عمر منحوس رژیم صهیونیستی نتیجه ای جز خواب های پریشان و آشفته در راه نابودی برای آنها عایدی نداشته است اما گران بهاترین سرمایه امت اسلامی در جبهه مقاومت حول محور روز جهانی قدس و پشتیبانی از آرمان فلسطین شکل گرفته است.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در مقابله با امت اسلامی همواره خوار و ذلیل بوده اما با فریبکاری و حیله گری تلاش کرده در کشورهای عربی منطقه و برخی کشورهای همسایه ایران طرح دوستی و پشتیبانی از این رژیم غاصب را شکل دهد تا به شکلی در مهار قدرت امت اسلامی پیروز میدان باشد.
موسوی اضافه کرد: نتیجه خیانت به آرمان فلسطین همواره کثیف ترین ثمره و نتیجه را به همراه داشته که اعراب منطقه همواره از این امر متضرر شدند و در شرایط کنونی هم نتیجه سازش تحقیرآمیز جز ذلت برای آنها نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: هر چند در شرایط سخت کرونایی امت اسلامی با حضور پرشور خود نمی تواند پشتیبانی عملی در پشتیبانی از قدس شریف و اندیشه بزرگ امت اسلامی در این سرزمین باشد اما در فضای مجازی و در چارچوب شعارها و پیام های مختلف حمایت معنوی و روحی از فلسطینیان آزاده انجام می شود تا در مقابل یاوه گویی های اسرائیلی ها همچنان با مقاومت و صبر و ایستادگی بتوانند مشکلات را سپری کنند.
موسوی به مواضع جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه اخیر در پشتیبانی از مردم ستمدیده فلسطین اشاره نمود و افزود: همچون روز اول پیام تاریخی امام راحل در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، مردم ایران در صحنه دفاع از این امت آزاده در صحنه حضور دارند و هیچگاه فلسطینی ها را تنها نمی گذارند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی رویکرد اصلی را در این مواضع مستحکم و تقویت تعامل امت اسلامی آزادی قدس شریف و بازگشت فلسطینی ها به سرزمین مادری شان اعلام نمود.


منبع:

1400/02/17
17:34:02
5.0 / 5
895
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد