نور معرفت

ثبت نام در حوزه علمیه خواهران، تا آخر اردیبهشت ماه

ثبت نام در حوزه علمیه خواهران، تا آخر اردیبهشت ماه

به گزارش نور معرفت قم مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم اظهار داشت: خواهران علاقمند به تحصیل در حوزه علمیه، تا آخر اردیبهشت ماه مهلت دارند با رفتن به سامانه پذیرش حوزه های علمیه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


حجت الاسلام والمسلمین تهرانی، مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم، در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن تبریک ولادت امام حسن(ع) اظهار داشت: خواهران علاقمند به تحصیل در حوزه علمیه، تا آخر اردیبهشت ماه مهلت دارند با رفتن به سامانه پذیرش حوزه های علمیه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینکه بانوان با گذراندن دروس عمومی حوزه می توانند در رشته های مختلف تعریف شده، متخصص شده و به وظایف خود بپردازند، افزود: ثبت نام در سطوح دو، سه و چهار همزمان انجام می شود و همچون سالهای گذشته محدودیت ثبت نام وجود ندارد.
وی ضمن اشاره به مرکز رشد استعدادها در حوزه بیان نمود: حوزه علمیه خواهران افراد فرهیخته خوبی پرورش می دهد که عموما شناخته نیستند و به تازگی تلاش هایی می شود تا افراد شاخص معرفی شوند.
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم اظهار داشت: طلاب حوزه علمیه خواهران در بخش های متعدد علمی، فرهنگی، پژوهشی، تبلیغی همواره به رسالت خود عمل می کنند و برای تبلیغ نوین و حضور بانوان در فضای مجازی کارهایی صورت گرفته که بزودی اثرات آن دیده می شود.
وی با اشاره به اینکه در بحث مدیریت جلسات خانگی بانوان، طی تعامل با سازمان تبلیغات، محتواهایی برای بانوان علاقه مند قرار می دهیم و این کارها درحال انجام است، افزود: تابحال دوره های ویژه برای طلاب در زمینه های کاهش صدمه های اجتماعی، برنامه های ویژه برای سنین کودک، نوجوان و دانش آموزان، اعتیاد و طلاق برگزار کرده ایم.
وی ادامه داد: دروس حوزه علمیه خواهران درحال حاضر به علت شرایط فعلی، مجازی برگزار می گردد و همینطور در مرکز آموزش های مجازی در سطوح دو و سه هم فعالیت داشته و تابحال ۱۱۰۰ دانش آموخته فارغ شده اند.
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم بیان نمود: راه اندازی رشته هنر و ادبیات اسلامی، حضور بانوان طلبه در تدوین دروس حوزه، فعالیت طلاب خواهر در تبلیغ رسانه بیشتر از قبل از برنامه های پیش روی ما است.
منبع:

1400/02/10
13:12:07
5.0 / 5
846
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد