نور معرفت
در شبكه قرآن و معارف سیما؛

فینال دهمین دوره مسابقات اسرا در نوروز ۱۴۰۰ پخش می شود

فینال دهمین دوره مسابقات اسرا در نوروز ۱۴۰۰ پخش می شود

شرکت کنندگان در سه رشته تقلیدی استاد عبدالباسط، استاد منشاوی، استاد مصطفی اسماعیل، اجرای معارفی، دعاخوانی و مداحی با یکدیگر به رقابت پرداختند و بالاترین های هر رشته به فینال راه یافتند.



به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، برنامه اسرا شبکه قرآن و معارف سیما با قدمت ۱۰ ساله تلاش دارد استعدادهای قرآنی و معارفی را در سراسر کشور شناسایی کند.
در دهمین دوره این مسابقات که فینال آن در هفده قسمت برای ایام عید نوروز آماده پخش می شود، شرکت کنندگان در سه رشته تقلیدی استاد عبدالباسط، استاد منشاوی، استاد مصطفی اسماعیل، اجرای معارفی، دعاخوانی و مداحی با یکدیگر به رقابت پرداختند و بالاترین های هر رشته به فینال راه یافتند.
اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی برنامه اسرا به شرح زیر می باشد؛ اسامی فینالیست های رشته تلاوت تقلیدی از استاد عبدالباسط زیر ۱۶ سال سیدامیرعلی ناصری
محمدجواد توکلی
محمدصالح حسین زاده
علی سینا حیدریان
حسین آل بوعفری
محمدسعید علم خواه
محمدرضا هزاره
فرهاد مسرور در رده سنی بالای ۱۶ سال رشته تلاوت تقلیدی از استاد عبدالباسط کسی به فینال راه پیدا نکرد

اسامی فینالیست های رشته تلاوت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل زیر ۱۶ سال محمدامین کهن
عرفان رضایی
داوود سروری
امیرمحمد علینژاد
علیرضا حاجی زاده
حمید عظیمی
علی محمودی
حسن کاظمی

اسامی فینالیست های رشته تلاوت تقلیدی از استاد مصطفی اسماعیل بالای ۱۶ سال محمد آقاجانی
محمدسعید مروی
محمدرضا گرجی
محمدسبحان پرسم

اسامی فینالیست های رشته تلاوت تقلیدی از استاد منشاوی زیر ۱۶ سال ابوالفضل نبی لو
محمدمهدی دیوانی
علی اصغر جوانمرد
محمدامین رضایی
امیرمحمد محمودی
محمدمهدی دمرچلی
ابوالفضل قنبری
سیدمیثم جزایری فر

اسامی فینالیست های رشته تلاوت تقلیدی از استاد منشاوی بالای ۱۶ سال: مهدی کردلو
محمد اسدی
یونس شاه مرادی
حسین هزاره
محمودرضا هلالی
امیرحسین عرب
محمد قسم زاده
محمدرضا حق دوست

اسامی فینالیست های رشته اجرای معارفی در بخش آقایان در رده سنی زیر ۱۶ سال سیدمحمدعلی فتاحی اسامی فینالیست های رشته اجرای معارفی در بخش آقایان در رده سنی بالای ۱۶ سال حسن حلافیان
سیدمحمدباقر قائم مقامی
حسین نصیرلوئی
سبحان قاری
امیررضا اسدی
محمدامین قناد
شهریار صحت

اسامی فینالیست های رشته اجرای معارفی در بخش خانم ها در رده سنی زیر ۱۶ سال: مطهره طیباتی
زینب قنواتی اسامی فینالیست های رشته اجرای معارفی در بخش خانم ها در رده سنی بالای ۱۶ سال: آمنه صادقی
نرجس شایان
مهساسادات فتاحی موسوی
مهسا مهدیه
حانیه احسنی
مهدیه سرانجام

اسامی فینالیست های رشته دعاخوانی زیر ۱۶ سال: امیدرضا پرنلو

اسامی فینالیست های رشته دعاخوانی بالای ۱۶ سال: محسن احمدی
ابوالفضل اروج زاده
محمد مهدی روحانی
مسعود خیری
مجید عابدی
محمدجواد نصیری آرانی
حافظ علیزاده

اسامی فینالیست های رشته مداحی زیر ۱۶ سال: علی پاینده مهر
محمدیاسین عاملی زاده
محمدامین عباسپور
مهدی کریمی

اسامی فینالیست های رشته مداحی بالای ۱۶ سال: علی قرایی
امیرحسین قربانی
سعید لیریائی
احمد زحمتکش

1399/12/23
12:01:23
0.0 / 5
152
تگها: قرآن
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد